Strona głównaPORADY4 akcesoria, które sprawią, że sprzątanie będzie szybsze i przyjemniejsze

4 akcesoria, które sprawią, że sprzątanie będzie szybsze i przyjemniejsze

Nie każdy lubi sprzątanie – to zrozumiałe. Wybierając odpowiednie akcesoria, możesz jednak uczynić ten proces znacznie przyjemniejszym i zaprzyjaźnić się z porządkami. To w końcu nieodłączna część prowadzenia domu i utrzymywania go w dobrym stanie.

Mopowanie, odkurzanie, czyszczenie powierzchni płaskich – nie są to najbardziej ekscytujące czynności na świecie. Każdy jednak lubi przecież przebywać w czystych i zadbanych pomieszczeniach. Jak uprzyjemnić sobie proces sprzątania? Istnieje wiele prostych sposobów, które jednocześnie sprawią, że uporasz się z nim znacznie szybciej. Podsuwamy kilka pomysłów na akcesoria, w które warto się zaopatrzyć przed następnymi generalnymi porządkami.

1. Zestaw myjek i ściągaczek

Mokre szmatki to przeżytek, nie dający również zazwyczaj pożądanego efektu. Warto zdecydować się na inne rozwiązanie, pozwalające efektywnie i szybko usuwać brud z najróżniejszych płaszczyzn. Ściągaczki z długim wysięgnikiem pozwolą Ci dotrzeć do najwyższych, najbardziej odizolowanych przestrzeni bez jakiegokolwiek wysiłku. Pozwolą Ci wyczyścić nawet najwyższe okna w zaledwie kilka chwil. To doskonała inwestycja, znacznie usprawniająca sprzątanie.

2. Mop na kółkach

Prosty dodatek w postaci wózka na kółkach czyni mopa jednym z najbardziej użytecznych i wygodnych akcesoriów na jakie możesz się zdecydować. Likwiduje on konieczność przenoszenia ciężkiego wiadra pełnego wody z miejsca na miejsce, a zatem usprawnia sprzątanie.

3. Spryskiwacz z myjką

Jeśli istnieje idealne akcesorium, to ten tytuł należy się właśnie spryskiwaczowi z myjką do okien. Wystarczy kupić detergent, by uzyskać narzędzie „dwa w jednym”, niewymagające dodatkowych ściągaczy i pozwalający Ci szybko wypolerować szyby.

4. Zmienne nakładki do mopów

Czyszczenie podłogi jeszcze nigdy nie było tak proste. Do poręcznego mopa na kółkach dobierz nakładki, które łatwo możesz zdjąć z nasady mopa i wyprać, dzięki czemu zawsze pozostają czyste i świeże.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Sprawdź https://www.leifheitsklep.pl/, gdzie znajdziesz najróżniejsze produkty przydatne podczas porządków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read