Strona głównaNIERUCHOMOŚCIChcesz wprowadzić się do gotowego „M”? Wybierz wykończenie pod klucz w Warszawie!

Chcesz wprowadzić się do gotowego „M”? Wybierz wykończenie pod klucz w Warszawie!

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim może trwać nawet ponad pół roku. Jeśli zależy Ci na tym, aby od razu przeprowadzić się do gotowego „M”, pomyśl o skorzystaniu z oferty wykończenia pod klucz!

Coraz więcej deweloperów w Polsce oferuje swoim klientom możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz. To usługa bardzo popularna w USA czy w zachodniej Europie, natomiast u nas cieszy się mniejszym powodzeniem. Dlaczego? To głównie kwestia kosztów, ponieważ samodzielne wykończenie nieruchomości jest tańsze.

Warto jednak zaznaczyć, że wykończenie pod klucz w Warszawie cieszy się dzisiaj sporym zainteresowaniem. Co przemawia za taką właśnie ofertą i z jakimi kosztami należy się wtedy liczyć?

Czym jest wykończenie mieszkania pod klucz?

Usługa taka, jak wykończenie mieszkania pod klucz obejmuje szeroką gamę prac, które mają na celu wykończenie nieruchomości zgodnie z życzeniem klienta. Nie musi on wtedy zajmować się pracami samodzielnie lub wybierać do tego celu ekipy wykończeniowej.

W ramach wykończenia pod klucz prowadzone są między innymi następujące prace:

  • malowanie ścian i sufitów
  • kładzenie podłóg – kafelki, panele podłogowe
  • montaż drzwi wewnętrznych
  • wykończenie łazienki – kładzenie płytek, montaż ceramiki, armatury

Ponadto, w zależności od wybranej oferty, wykończenie pod klucz w Warszawie może obejmować również inne prace, na przykład wykonanie kuchni na wymiar, montaż osłon okiennych, wykonanie instalacji oświetleniowej w suficie podwieszanym.

Ile należy zapłacić za wykończenie pod klucz w Warszawie?

Koszty związane z wykończeniem nieruchomości pod klucz są zróżnicowane. Na ich wysokość wpływa nie tylko polityka cenowa dewelopera, ale także wybrany zakres usług. Najmniej za wykończenie pod klucz w Warszawie zapłacimy cenę około 600-700 złotych za jeden metr kwadratowy. Taki podstawowy pakiet obejmuje najważniejsze prace i kilka materiałów do wyboru w każdej kategorii.

Gdy chcemy otrzymać szerszą gamę usług i więcej materiałów do dyspozycji, za wykończenie pod klucz w Warszawie trzeba będzie zapłacić cenę wynoszącą około 1000 złotych, a w najbogatszych pakietach nawet do 1500-2000 złotych za metr kwadratowy nieruchomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read