Strona głównaAGDIFA 2018: Amica prezentuje nowości w segmencie małego AGD

IFA 2018: Amica prezentuje nowości w segmencie małego AGD

Amica od pokoleń towarzyszy Polakom w kuchni i dokładnie wie, czego w niej potrzebują. Przygotowanie posiłku często wymaga pomocy niewielkich sprzętów AGD, takich jak blender, czajnik czy parowar, które znacząco ułatwiają codzienne życie. Na tegorocznej Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie Amica prezentuje także nowości w segmencie małego AGD, który od kilku lat konsekwentnie rozwija zyskując grono zadowolonych użytkowników.

Parowar PT 4011

Gotowanie na parze z roku na rok zyskuje na popularności. Przygotowanie pysznego, niskokalorycznego i pełnego cennych wartości odżywczych posiłku jeszcze nigdy nie było tak proste. Z pomocą przychodzą rewelacyjne sprzęty do gotowania na parze, takie jak dwustrefowy, 11-litrowy parowar Amica PT 4011. To wielofunkcyjne urządzenie, w którym z powodzeniem ugotujesz jednocześnie warzywa, mięso, jak i ryż! Wyróżnikiem tego parowaru są dwie strefy o niezależnej regulacji czasu i temperatury oraz aromatyzer, który pozwoli przygotować niezwykle aromatyczne dania dla całej rodziny. Wyświetlacz LCD, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz 6 gotowych programów gotowania zagwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz sprawią,
że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Czajnik KF 4041

Niepozorne urządzenie, które ułatwia tak wiele! Czajnik Amica KF 4041 o pojemności 1,7 l to odpowiedź na zapotrzebowania konsumentów. Nie chodzi przecież wyłącznie o gotowanie wody, ale przede wszystkich o piękny i elegancki wygląd oraz detale konstrukcyjne, takie jak obrotowa podstawa 360⁰, płaski element grzejny czy filtr antywapienny. Czajnik wyróżnia się designem retro, który podkreśla zwłaszcza stylowy wskaźnik temperatury. Urządzenie wyposażone jest w kontroler Otter, który zapewnia nie tylko bezpieczeństwo użytkowania, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż wydłuża żywotność sprzętu. Ponadto, dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu przed przegrzaniem, czajnik Amica KF 4041 staje się produktem kompleksowo dostosowanym do potrzeb wymagających klientów.

Blender ręczny BL 6014

Blender ręczny z powodzeniem może zastąpić niejeden robot kuchenny. Jest jednak bardziej poręczny i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w kuchni. Blender ręczny Amica BL 6014 to sprzęt o mocy 800 W, który posiada odkręcaną końcówkę ze stali szlachetnej, ubijak do piany, rozdrabniacz o pojemności 500 ml i kubek o pojemności 800 ml, z pokrywką. Z pomocą tego blendera z łatwością utrzesz, posiekasz i rozdrobnisz potrzebne składniki. Wyposażony został w funkcję SmoothControl, żeby blendowanie zawsze przyniosło idealne efekty, niezależnie od twardości użytych produktów. To jeden z tych sprzętów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni.

Produkty zobaczyć można w hali 7.1b na stoisku 101 berlińskich targów, w dniach od 31 sierpnia do 5 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read