Strona głównaPORADYKamery Dahua jako baza systemu monitoringu

Kamery Dahua jako baza systemu monitoringu

Kamery Dahua to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia służące do monitoringu wizyjnego.

Dzięki swojej niezawodności kamery Dahua są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z uwagi na swoje parametry w zależności od modelu kamery Dahua mogą stanowić część profesjonalnych systemów monitoringu lub być częścią monitoringu osób prywatnych zapewniają tym samym bezpieczeństwo na terenie domów, posesji, biur, terenów przemysłowych oraz instytucji prywatnych. 

Kamery Dahua – oferta sprzętowa

Producent zadbał o to aby kamery Dahua były odpowiednim asortymentem dla wielu branż oraz sektorów rynku. Dzięki szerokiej ofercie kamery Dahua mogą być wykorzystywane odpowiednio do posiadanych przez nie funkcji. Ich funkcje będą się zmieniały w zależności od przeznaczenia sprzętu. Kamery Dahua występują jako pojedyncze urządzenia lub zestawy. Zestawy mają na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kamer użytkownikom, którzy nie orientują się w parametrach sprzętowych. Kamery Dahua oparte są na modułach Wi-Fi. Działają też jako kamery CCTV.

Kamery Dahua – parametry

Kamery Dahua to sprzęt przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego jak i do funkcjonowania na zewnątrz budynków. W zależności od przeznaczenia kamery Dahua różnią się od siebie konstrukcją i parametrami. Kamery zewnętrzne to przede wszystkim solidne wykonanie, odporność na działanie złych warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, mróz lub działanie słońca. Kamery Dahua przeznaczone do użytku w pomieszczeniach posiadają specjalnie skonstruowany szerokokątny obiektyw pozwalający widzieć kamerze w małych pomieszczeniach. Kamery takie posiadają elegancji i nowoczesny design. Często łączą też w sobie inne funkcje np. funkcję wideo-niani lub interkomu, co jest możliwe dzięki dwukierunkowemu przesyłowi dźwięku. 

Kamery Dahua – konfiguracja i montaż

Kamery Dahua współpracują z mobilną aplikacją. Jest prosta w obsłudze. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi kamera może zostać podłączona do sieci domowej lub firmowej. Konfiguracja kamery następuje za pośrednictwem aplikacji. Aplikacja umożliwia też śledzenie obrazu przekazywanego przez kamerę z dowolnego miejsca poza domem lub biurem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read