Strona głównaPORADYRemont w mieszkaniu dla wymagających, czyli jak uniknąć sprzątania?

Remont w mieszkaniu dla wymagających, czyli jak uniknąć sprzątania?

Malowanie mieszkania spędza Ci sen z powiek? Obawiasz się tego całego bałaganu, rozlanej farby i sprzątania? Bo przecież, mimo zabezpieczenia podłóg i mebli, zawsze coś kapnie… Na szczęście istnieją narzędzia, które raz na zawsze rozwiążą Twój problem. Coraz lepsze jakościowo farby, w połączeniu z niekapiącymi wałkami do malowania, zapewnią Ci spokój i pozwolą skupić się na pracy. Czas na remont na miarę naszych czasów.

Nowe znaczy lepsze

Rozwój technologii wpływa na poprawę życia w wielu jego aspektach. Nowe wynalazki umożliwiają wykonywanie tych samych czynności w nowatorski sposób. Sprzątanie w domu jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz, gdy do wszystkiego mamy roboty i urządzania. Pralka, suszarka, zmywarka, roboty kuchenne, odkurzacz wodny lub samosprzątający… można by tak długo. Nowinki techniki ułatwiają też takie czynności jak remont.

Pomaluj swój świat

Remontowanie mieszkania czy domu wiąże się z dużym bałaganem. Nim osiągniesz efekt zapierający dech w piersiach, musisz najpierw przetrwać całą masę pyłu, kurzu i brudu. A tego nikt nie lubi. Tak samo, jak zaklejania wszystkiego taśmą, ubierania kombinezonów ochronnych i rozkładania folii malarskiej. Żeby zaoszczędzić sobie choć odrobinę pracy, warto sięgnąć po różna rzeczy ułatwiające cały proces. Należą do nich m.in. niekapiące wałki do malowania, dodatkowo wyposażone w wewnętrzny zbiornik. Dzięki temu, że możesz wlać do środka nawet litr farby, nie musisz stale odrywać się od ściany czy sufitu i maczać wałka w kuwecie.

Szybko, jeszcze szybciej

Równomierne pomalowanie powierzchni zajmie Ci dosłownie kilka minut. Brak konieczności odrywania się od powierzchni ściany i krążenia między nią a pojemnikiem oznacza, że nic się nie wylewa i nie kapie. A to z kolei prowadzi do mniejszego bałaganu lub całkowitego jego braku! Malowanie na poziomie zaawansowanym oznacza, że możesz odświeżyć swoje wnętrze bez usuwania z niego mebli i rezerwowania sobie dużej ilości czasu. Drobny remont zajmie ci dosłownie chwilę. Jeśli zdecydujesz się na taki wałek, to Twoim dylematem pozostanie tylko to, jakim kolorem pomalować ściany.

Nowa jakość farby

Robiąc remont na miarę naszych czasów warto wybrać nowoczesne farby o gęstej strukturze. Dobre farby do malowania nie odrywają się od ścian, lepiej trzymają się wałka i pędzla, a co za tym idzie, nie kapią i nie brudzą. Dzięki połączeniu takiej farby z niekapiącym wałkiem, masz podwójną pewność, że bałagan poremontowy Ci nie grozi. W kilka chwil przemienisz wnętrze swojego domu, a resztę czasu możesz przeznaczyć na relaks. Zasłużony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read