Strona głównaPORADYSamsung prezentuje cyfrowe centrum wiedzy i inspiracji – Samsung INSIGHTS

Samsung prezentuje cyfrowe centrum wiedzy i inspiracji – Samsung INSIGHTS

Samsung Polska przedstawia INSIGHTS, czyli cyfrowe centrum wiedzy i inspiracji. Osoby zainteresowane biznesowymi rozwiązaniami Samsunga mogą w nim zapoznać się z największymi i najciekawszymi wdrożeniami oraz projektami realizowanymi przez firmę w naszym kraju.

INSIGHTS to miejsce, w którym przedsiębiorcy i przedstawiciele mediów mogą zapoznać się z najlepszymi przykładami zastosowania produktów Samsunga, takimi jak: Professional Display, LCD, Memory, HDTV oraz Healthcare. Na stronach INSIGHTS znaleźć można szczegółowe opisy wdrożeń, w tym instalację największej w tej części Europy ściany wizyjnej w studiu Polsat Sport, montaż systemu telewizji hotelowej w warszawskim Marriotcie, wykorzystanie ekranów LED XPS w salonie samochodowym ZK Motors BMW Kielce czy badania na temat skuteczności rozwiązań digital signage.

Strona będzie stale aktualizowana o nowe przykłady inspirujących wdrożeń, które w ciekawy, ale i techniczny sposób prezentują cały proces wykorzystania rozwiązań Samsung w praktyce. Z zamieszczonych materiałów odbiorcy dowiedzą się, w jaki sposób przygotować się do wdrożenia, ile średnio trwa instalacja sprzętu, jakie są potencjalne wyzwania i spodziewany efekt po realizacji inwestycji. Część z zamieszczonych opisów zawiera także treści wideo, zdjęcia i infografiki.

– INSIGHTS prezentuje nie tylko pogłębione opisy wdrożeń z obszaru biznesowego, ale także raporty i badania rynkowe. Z uwagi na to, że przekaz kierujemy do polskich przedsiębiorców, to zamieszczone przykłady dotyczą w dużej mierze wdrożeń z rodzimego podwórka. Naszym celem jest pokazanie firmom, że śmiałe, odważne i przede wszystkim skuteczne wdrożenia specjalistycznych urządzeń z obszaru digital signage, HDTV czy LCD są możliwe w naszym kraju. – dodaje Mikołaj Bobiński, Head of Sales, Enterprise Channel w Samsung Electronics Polska.

Strona dostępna jest pod adresem: samsung.com/pl/business/insights/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read