Strona głównaAGDIFA 2018: szuflada grzejna do zadań specjalnych

IFA 2018: szuflada grzejna do zadań specjalnych

Linia sprzętów kuchennych Amica X-type debiutuje na targach IFA w Berlinie. Wśród urządzeń ułatwiających codzienne życie znalazła się niezwykle funkcjonalna szuflada grzejna, którą można montować pod piekarnikiem kompaktowym lub nową chłodziarką do wina. Nowa szuflada znajdzie zastosowanie szczególnie w kuchni, w której wiele rzeczy dzieje się na raz. To bardzo praktyczne, choć niepozorne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb nowoczesnego konsumenta, oszczędzające czas i zaskakujące swoimi funkcjonalnościami.

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie (IFA) obfituje w ciekawe rozwiązania AGD. Jednym z nich jest propozycja Amiki, która zaprezentowała zupełnie nową linię urządzeń do zabudowy – Amica X-type. Wśród wystawowych nowości na specjalną uwagę zasługują szuflady grzejne, które docenią najbardziej wymagający klienci, poszukujący kompleksowych rozwiązań w swoich kuchniach. Co ciekawe, projektując kuchnię do zabudowy, można planować umieszczenie szuflady pod tak różnymi urządzeniami, jak piekarniki kompaktowe czy winiarki.
W ten sposób klienci zyskują wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwi dostosowanie kuchni do indywidualnych potrzeb.

Dzięki szufladzie grzejnej możemy nie tylko utrzymać w cieple naczynia i zachować optymalną temperaturę potraw, ale także szybko rozmrażać dania. Najmłodsi docenią możliwość roztapiania czekolady, a wszyscy domownicy przygotowywanie domowego, naturalnego jogurtu bez zagęszczaczy i stabilizatorów – nigdy nie było to tak proste! Szuflada idealnie sprawdzi się także podczas przygotowań do uroczystych obiadów czy kolacji. To właśnie w niej można podgrzać talerze, tak żeby serwować dania na ciepłej zastawie – tak jak w najlepszych restauracjach!

Produkty z linii Amica X-type zobaczyć można w hali 7.1b na stoisku 101 berlińskich targów w dniach od 31 sierpnia do 5 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read